AktualityVideo

15. 4. 2021

Včera jsme si vyzkoušeli, co jsme se naučili v době distanční výuky. Na vycházce v parku jsme pozorovali jarní přírodu a zopakovali jsme si rozdíly mezi keřem a stromem.

14. 4. 2021

Při příchodu do školy děti přivítala čapí rodina, ke které děti přidaly další čapí mláďata.

14. 4. 2021

Vyučování běží dál v nastavených mantinelech. Takže český jazyk ano, zpěv ne. Matematika ano, tělocvik ne. Ale proč si při vycházce třeba (bezpečně) nevystřelit? Prostě život ve škole je prima!

13. 4. 2021

Poslušně hlásíme MŠMT, že za první dva dny jsme otestovali 213 žáků a učitelů. Všichni jsou s negativním výsledkem. Testování probíhá bez problému, děti ho podstupují s úsměvem! Všichni jsme totiž rádi, že jsme hlavně zase spolu. :-)

12. 4. 2021

V pondělí otevíráme MŠ, ZŠ i PŠ vč. družiny pro všechny kdo nemají příznaky onemocnění! Každý žák si musí sám, nebo za pomoci rodičů udělat test výtěrem z nosu, nebo přinést potvrzení o negativním testu max. 48 hodin starým. podrobné informace (manuál, organizace školy...)

3. 4. 2021

Milí rodiče, děti a žáci. Přejeme Vám krásné Velikonoce a už se na Vás moc těšíme. Kdy a za jakých podmínek bude škola otevřená, to Vám sdělíme přes paní třídní učitelky a školní web, až to rozhodne MZ a MŠMT. Mějte se hezky.

2. 4. 2021

I naše zahrada zmodrala květem ladoňky, nejspíš aby připomněla, že modrá je barvou komunikace a sebevyjádření, a že je dnes Světový den porozumění autismu. A jestli chcete, oblečte se dnes do modré, abychom se symbolicky spojili ve snaze zkvalitňovat život našich přátel s autismem.

21. 3. 2021

Dne 21.3. si připomínáme Světový den Downova syndromu. Celoškolní projekt jsme vytvořili on-line. Velké díky patří všem žákům, rodičům i učitelům, kteří se Ponožkového dne zúčastnili. Původně byla zamýšlena koláž, ale přišlo tak velké množství fotografií, že by v daném počtu nebyly k rozeznání, a to by byla velká škoda! Posuďte sami. VIDEO.

18. 3. 2021

I.D energií hýří, protože se nám Velikonoce kvapem blíží. Vyrábíme kuřátka a zajíce, to nás baví velice. Koukněte, jak nám to sluší, jak našim zajícům dlouhé uši.

12. 3. 2021

Dnes 5.D slavila. I když jen on-line. Adam měl narozeniny a tak jsme to museli všichni dohromady oslavit. Přejeme Adamovi vše nej....

10. 3. 2021

Dnes jsme si ve 3.D užili hodinu ČJ přes aplikaci Teams. Všechny vás zdravíme. Moc moc moc děkujeme zákonným zástupcům za pomoc při připojování. :)

4. 3. 2021

I nyní mezi samým učením, je třeba oddychnout si tvořením, MDŽ je za pár dní, o čem naše mamky sní? Snad jim krásná kytička, rozehřeje srdíčka. Nádherné MDŽ přeje I.D

1. 3. 2021

Milí žáci a rodiče, od pondělí přecházíme na distanční výuku. Většina aktivit bude probíhat on-line, jako doplněk či náhrada budou připraveny i pracovní listy k vyzvednutí od úterý 8.-13. hodiny, ve středu do 15 hod. Učitelé se s Vámi spojí a domluví na spolupráci. Přejeme hodně sil, zdraví a dobrou náladu!

26. 2. 2021

Masopustní karneval jsme si hezky užili i ve 2.A. Celým dnem byly děti doprovázeny pohádkovými postavami a nechybělo ani plnění zábavných úkolů v doprovodu vodnice Markéty Táborské a víly Amálky alias Terezky Nesvadbové. VIDEO

26. 2. 2021

Zvířátkový karneval ve 3. C.:) Děti plnily úkoly se zvířátky, a tak jsme si zkusili chobotem slona vyhledat dřevěná zvířátka, se žirafkou házet bambulky a s klaunem koulet balonky. Nechybělo závěrečné tančení na písničky o zvířátkách ze ZOO. Děti si karneval moc užily!:)

26. 2. 2021

Dnes i v 3.C probíhal karnevalový rej. Děti si užily den plný vyrábění a her.:)

26. 2. 2021

Dnes žáci z 1. A oslavili MASOPUST. Děti si vyrobily masky a užily si den plný her.

26. 2. 2021

Také v MŠ jsme měli karneval. Mohli jsme potkat motýlka, pejska, princeznu, myslivce a spoustu dalších masek. Děti si užily dopoledne plné soutěží a tancování. Domů si odnesly diplomy, časopisy a sladké odměny. Děkujeme rodičům za pěkné masky, které dětem připravili :-)

24. 2. 2021

Hodina zakázaného tělocviku bez tělocviku jako pobyt na čerstvém vzduchu. Ty trubky se jmenují boomwhackers a jsou "made in USA"! Ale rozšířenější je možná konkurenční bobotubes a říká se jim trubky. Pak má být život jednoduchý... :D VIDEO