AktualityVideo

24. 2. 2021

Hodina zakázaného tělocviku bez tělocviku jako pobyt na čerstvém vzduchu. Ty trubky se jmenují boomwhackers a jsou "made in USA"! Ale rozšířenější je možná konkurenční bobotubes a říká se jim trubky. Pak má být život jednoduchý... :D VIDEO

23. 2. 2021

Ve 3.C si hrajeme na pošťáky.:) Třídíme velikost dopisů, třídíme také barvy psaníček a zkoušíme je vhazovat do různě velkých schránek. Činnost nám doprovází melodie písničky: Jede, jede poštovský panáček.:)

21. 2. 2021

Masopust je třídenní svátek, stejně jako slavnostní období hodování a veselí mezi Vánocemi a postní dobou předvelikonoční. Je to čas tanečních zábav a průvodů masek. Žáci 5.A se na karneval ve třídě pečlivě připravují a už se těší, jak si zvolené převleky spolu pěkně užijí.

19. 2. 2021

Středoškoláci z 5.D se opravdu nenudí. Tentokráte si vyrobili domácí barevnou modelínu. Krásně jsme se při tom pobavili a navíc se naučili odměřovat a vážit suroviny.

19. 2. 2021

Příští týden nás čeká masopustní karneval. Druháci si na tuto příležitost vytvořili kamaráda klauna, který je bude každé ráno vítat s úsměvem.

17. 2. 2021

S dětmi ve škole při nemocnici jsme uspořádali malou výstavu výrobků z LEGA, které jsme dostali jako vánoční dárek. Dětem udělal obrovskou radost. Děkujeme!

16. 2. 2021

I v této nelehké době umí středoškoláci spolupracovat s menšími kamarády ze školy. Proto jim připravila krásný úkol. Připravili mapu, podle které kamarádi měli rozmístit vyrobené krmení pro ptáčky. 8.C to zvládla na jedničku.

16. 2. 2021

Po šesti letech provozu školního snoezelenu přišel čas na jeho rekonstrukci od podlahy. U příležitosti znovuotevření jsme pro Vás natočili ukázku práce s žáky, střípky jejich radosti a nadšení z nových zážitků. Děkujeme paní učitelce Radce Dostálové a ostatním učitelům, kteří se zde dětem s láskou věnují! VIDEO

15. 2. 2021

Mrazivé zimní procházky využili žáci 5.A nejenom k nadýchání čerstvého vzduchu a získání vitamínu D ze sluníčka, ale také k načerpání nových sil do dalšího učení. Pokochali jsme se pohledem na bílou nadílku v parku a zkontrolovali také "Miniknihovnu" s heslem: "Prohlížej, sdílej, pečuj!"

15. 2. 2021

Žáci 3.A, 4.A i 5.A si v hodině tělesné výchovy vyzkoušeli, jak umí sportovat na sněhu i za pěkného mrazu. Všechny dostupné boby a lopaty na kopečcích kolem školy řádně využili.

14. 2. 2021

Sněhová nadílka se dostavila i na náš dvůr. Žáci vyšších ročníků připravili pro své spolužáky přírodní skluzavku. Nakupili sních na hromadu, vytvořili schody. A bylo hotovo. Spousty srandy si užila celá škola.

12. 2. 2021

Venku máme krásně bílo. Kolem školy jsou kopečky, které děti z 2.A. vyzkoušely na lopatách a užívaly si zimních radovánek.

12. 2. 2021

Třída středoškoláků z 5.D se rozhodla, že ptáčkům v přírodě zpestří stravu v zimním období, a tak vyrobila lojové koule na zavěšení.

11. 2. 2021

Vážení rodiče, v termínu 11.2. - 19.2. 2021 bude z důvodu výskytu covidu uzavřena MŠ. Znovu bude otevřená od pondělí 22.2. Rodiče dětí, které byly 8.2. v MŠ, bude kontaktovat hygiena. ZŠ a SŠ jsou otevřené. Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám všem hodně zdraví. Laďka Vavrincová

10. 2. 2021

Kluci z 2.C vyzkoušeli o hodině tělocviku školní boby. Bylo to moc fajn.

8. 2. 2021

Dnes jsme se ve 3.C přivítali s dětmi po jarních prázdninách. V rámci výuky jsme opakovali a došlo i na známá písmenka. A kluci zaslouží pochvalu! Přiřazování písmenek jim šlo opravdu pěkně.:)

8. 2. 2021

Kluci z 2.C si v dílně vyrobili mašinku. Pracovali s pilou, rašplí, smirkovým papírem a kladivem.

7. 2. 2021

Děti z Nemocnice Kolín vyráběly s nadšením zimní andílky, kterými poté podarovaly sestřičky z dětského oddělení. V tomto nelehkém období si každý zaslouží potěšit.

29. 1. 2021

Žáci 6.C si o výtvarné výchově zkusili vytvořit portrét podle slavného výtvarného stylu - kubismu. Na začátku to vypadalo, že jsme si vytyčili moc vysoký cíl, ale výsledek ukázal opak! Posuďte sami!

24. 1. 2021

Starý koberec, na kterém jsme spolu každé ráno začínali, už dosloužil. Ve třídě teď máme krásnou novou podlahu a aby nás to od země nestudilo, dostali jsme jako dárek barevné podsedáky. Děkujeme!