Zúčastnili jsme se krásného výchovného koncertu „Piano šlo do světa“ v ZUŠ Pečky. Děti se hravou formou seznámily s hudebními nástroji a společně si užily příjemný hudební zážitek.
Děkujeme ZUŠ Pečky za milé přijetí a krásný program.
Výchovný koncert v ZUŠ Pečky
