ÚVOD 9 Školní TV

Školní TV

Mudrci ze 4.A

I našemu „domu a chlévu“ přišli požehnat, zazpívat a (svěcenou) školní křídou nadepsat K+M+B. Moc děkujeme žákům i paní učitelkám za tříkrálové křížky a věříme, že ochrání naše „hospodářství“ proti zlým kouzlům, neštěstím a pohromám. 😀

Těšíme se na Vánoce

Co to cinká, co to voní, kouzlo Vánoc jako loni.

Ohlédnutí za prosincem a posledním školním dnem před prázdninami.

Vánoční koncert

Radost ze setkání a společného zpěvu koled přebil zimu školního dvora, kde jsme letos z opatrnosti uspořádali vánoční koncert. Děkujeme všem účinkujícím!

Náhled do hodin

Čas od září do prosince rychle uběhl. Naučili jsme se mnoho nového a připravili jsme náhled do hodiny matematiky, anglického jazyka a pracovního vyučování. Pojďte se s námi podívat, co všechno jsme již zvládli.

AAK

Chceme, aby i žáci se závažným postižením řeči měli možnost, jak vyjádřit svá přání, pocity, potřeby… Piktogramy, které děti učí klaun Jája, jsou osvědčenou cestou v augmentativní a alternativní komunikaci.

Radost 27

Srdečně Vás zveme na celostátní výstavu výtvarných prací dětí a osob s mentálním postižením. Děkujeme všem učitelům v republice, kteří přichází s novými nápady a s radostí věnují svůj čas dětem!

Mezinárodní den zvířat

O víkendu bylo krásné počasí, ideální na sběr kaštanů, ze kterých jsme si dnes s žáky vyrobili zvířátka ke dni zvířat. Zbytek kaštanů sbíráme pro lesní zvěř na zimu.

Snoezelen

Přijměte pozvání a nahlédněte s námi na kouzelné hodiny v terapeutické místnosti.