Děti z 3.C nacvičily krátké pásmo písniček, tance a povídání na téma podzimní jablíčko a zkusily vystoupit před kamarády z 1.A. Děkujeme moc za milé přijetí, spolupráci a těšíme se příště🤗. Moc děkujeme Lucce K. za novou sadu hudebních nástrojů!
Písnička pro 1.A
