ÚVOD 9 AKTUALITY MŠ

Aktuality mateřské školy

Oslava narozenin

Oslava narozenin

Dnes jsme měli ve školce slavnostní den. Honzíkovi bylo 6 let a přinesl dětem i paním učitelkám sladké překvapení. Kamarádovi jsme popřáli a na výborném dortu jsme si všichni pochutnali. Děkujeme 😊

Návštěva kina

Návštěva kina

Příběhy Pata a Mata dobře známe. Ale vidět příběhy dvou šikulů v kině, to byl pro nás velký zážitek. V kině jsme seděli jako myšky a moc se nám to líbilo.

Slavíme narozeniny

Slavíme narozeniny

Další předškolák oslavil 6 let. Popřáli jsme mu hodně zdraví, štěstí a radosti. Děkujeme Adámkově mamince za sladkou pochoutku.

Snoezelen

Snoezelen

Dětem z MŠ se ve snoezelenu moc líbí. Využíváme nejrůznější pomůcky - hudební nástroje, kuličkový bazén, bublifuk, trampolínu, stavíme stavby z kostek nebo relaxujeme na vodní posteli za poslechu hudby.

Hra v MŠ

Hra v MŠ

Námětové hry jsou u nás ve školce velmi oblíbené. Zrovna dnes si děti hrály na doktora. Spolupráce a hra s kamarádem je důležitá, a proto ji musíme rozvíjet.

Sněhová nadílka

Sněhová nadílka

Děti z MŠ dnes využily sněhovou nadílku a užívaly si zimních radovánek na kopečku u školy. Bobovali jsme, koulovali jsme se a nakonec jsme postavili velikého sněhuláka. Na oběd jsme se vrátili s červenými tvářičkami a spokojení.

Vánoce v MŠ

Vánoce v MŠ

MŠ přeje všem krásné Vánoce. Děkujeme rodičům i škole za dárečky. Udělaly dětem velkou radost. Užijte si klidné dny se svými blízkými a na děti se budeme opět těšit v úterý 3.1.2023.

Vánoční cesta školou

Vánoční cesta školou

Velkým dobrodružstvím pro nás dnes byla vánoční cesta školou. Splnili jsme všech 16 úkolů a děkujeme za příjemné zpestření v předvánočním čase.

Dárečky pro rodiče

Dárečky pro rodiče

Dárečky si zaslouží také i rodiče. Vytvořili jsme jim voňavé skleničky naplněné přírodninami, které jsme vložili do námi ozdobených vánočních taštiček.

Divadelní představení

Divadelní představení

Dnes jsme navštívili krásné vánoční představení Sněhová královna v kolinském divadle. Známý příběh plný kouzelných písniček se nám moc líbil a navodil nám krásnou vánoční atmosféru.

Skip to content