ÚVOD 9 AKTUALITY ZŠ

Aktuality základní školy

Hurá, Poděbrady!:)

Hurá, Poděbrady!:)

Krásný výlet plný letního nadšení se vydařil! Cestovali jsme vláčkem, pluli jsme lodí a svezli jsme se výletním vláčkem. Užili jsme si výhledy na řeku, louky a zlatá pole.

Děkujeme Rozárce:)

Děkujeme Rozárce:)

Jízdy na koních tento školní rok pomalu končí. Vezli jsme do stájí sladké poděkování:). Moc děkujeme za vždy milý přístup a trpělivost, budeme se těšit v dalším školním roce!🐴

Kosti a bylinky

Kosti a bylinky

Jelikož jsme se ke klíčové dirce všichni nevešli, úžasná paní průvodkyně nám dveře otevřela. To jsme mrkali - na kosti. A kolik jsme náhle měli dotazů. Pokračovali jsme aromaterapií v bylinkové zahradě. A pak jsme odskotačili zpět do školy.

Mejdánek v 1.A

Mejdánek v 1.A

Usoudili jsme, že nejlepší využití mléčných výrobků do škol - sýrů a pomazánek - jsou chlebíčky. Při poslední letošní návštěvě kuchyně jsme si jich připravili plné 3 tácy a k tomu ještě puding s jahodami a šlehačkou.

Kahoot!

Kahoot!

Zkusili jsme novou aktivitu, kvíz Kahoot! Trénujeme orientaci, barvy a hlavně poznáváme ovoce. Děti jsou soutěživé a moc hezky se zapojily. Skvělá práce!

Častolovice

Častolovice

Překrásný park plný růží a vůní nás přivítal, pozorovali jsme plno druhů zvířátek a i jsme je nakrmili. Už poznáme ovečku, kozu, lamu, oslíka, poníky i zpívající pávy. Velká pochvala všem dětem za hezké chování ke zvířátkům!

Emoce a spolupráce

Emoce a spolupráce

Skvělá tvůrčí atmosféra panovala po několik hodin VV ve třídě 6.A. Prvním zadáním bylo vyjádřit svůj pocit z hudby, kterým byl soundtrack k filmu Schindlerův seznam. Žáci vytvořili krásná dílka, aniž by znali téma či děj filmu. Další fází bylo nalepení na veliký...

Pasování na jezdce;)

Pasování na jezdce;)

Ve 3.C proběhlo slavnostní předávání triček pro zkušené jezdce na koni. Už umíme na koni vzpřímeně sedět, umíme koníka hladit a odměnit. Skvělá práce!

Skip to content