ÚVOD 9 AKTUALITY ZŠ

Aktuality základní školy

Co skrýval dopis?

Co skrýval dopis?

Do třídy 6.C dorazil pošťák. Každému přinesl obálku, na které byla napsána adresa školy a jména. Žáci si vyzkoušeli otevřít a přečíst dopis. V dopise je tajemný kamarád informoval o tom, že půjdou ve středu do kuchyně. Aby zajistili co, museli vyluštit tajenku. Ta...

Učňák nanečisto

Učňák nanečisto

Naši deváťáci včera navštívili SOU Chroustovice a zkusili si na vlastní kůži, co by je příští rok mohlo potkat.

Hospitace

Hospitace

Ne každého návštěva potěší, ale pro vedení školy je nahlédnutí do vyučovací hodiny radostí. Jestli se v armádě udílí pochvala před nastoupenou jednotkou, chtěli bychom i my zde, veřejně, udělit pochvalu za dosud absolvované návštěvy!

Dílny jsou bezva!

Dílny jsou bezva!

Dneska si žáci z 6.C vyzkoušeli práci se dřevem. Pomocí lupínkové pilky vyřezali srdce, které následně očistili. Práce je velice bavila a na výsledek se všichni už moc těší. V nových dílnách to šlo všem krásně od ruky!!

Utržený knoflík

Utržený knoflík

Umíte si přišít knoflik? My jsme se to právě naučili! I když jsme zpočátku trochu zápasili s navlékáním nití a konečným zapošíváním, nakonec se to všem úspěšně podařilo. Nepotřebujete neco zašít?

Poznávání světa

Poznávání světa

V 6.A jsme dnes cestovali po celém světě. Orientovali jsme se na mapě, poznávali jsme obyvatele a zvířata daných světadílů. Práce nás bavila a dařilo se nám. 🙂

20. Října slaví svátek stromy!

20. Října slaví svátek stromy!

Třída 6.C se vydala na procházku. V rámci výtvarné výchovy žáci vytvořili obrázky z podzimně zbarvených listů. Sluníčko nádherně svítilo a procházka byla opravdu krásná.

Výstava budoucnosti

Výstava budoucnosti

Unikátní výstavu Hravě do budoucnosti jsme navštívili v hodině informatiky, a tak se přenesli do 3D světa, kde jsme mimo jiné létali jako Ikarus nad ostrovy.

Ping pong

Ping pong

Poslední ping pong při krásném podzimním počasí jsme si pořádně užili.

Skip to content