ÚVOD 9 AKTUALITY ZŠ

Aktuality základní školy

Sluníčková výprava

Sluníčková výprava

V tak krásném počasí jsme ve 3.C neodolali a vypravili se za pozorováním pampelišek, rozkvetlých květin, hmyzu a hledali jsme včelky. Motivovala nás ochutnávka pampeliškového medu.

Byl by hřích nevystrčit nos…

Byl by hřích nevystrčit nos…

... ze třídy, když je venku tak krásně. 4.A si dnes užila venkovní vyučování celou odpoledku. VV je na zahradě vážně skvělá. Šeřík jsme si prohlédli, přivoněli si a pustili se do tvoření.

Učíme se venku

Učíme se venku

Využili jsme krásného počasí a navštívili o hodině matematiky školní zahradu,kde jsme opakovali počty.

Cyklistika

Cyklistika

Zahájení cyklistické sezóny v 3.C proběhlo s úsměvem. Učíme se na kole i koloběžce a fandíme nejstatečnějším.:) Helmy nasadit a vzhůru za zážitky!

Geometrie

Geometrie

V hodině geometrie jsme procvičovali prostorové vztahy.Pokládali jsme kostky podle zadání k naší ovečce.

Na vlně fantazie

Na vlně fantazie

Během pracovního vyučování se žáci rozdělili do skupinek a společně stavěli dle své fantazie.Vznikla nám policejní stanice, hrad a část rodinného domu.

Čarodějnice ve Štítarech

Čarodějnice ve Štítarech

Žáci druhého stupně se o "Čarodějnicích" vydali na hřiště do Štítar. Hráli jsme různé tematické i míčové hry a opékali jsme buřty. Velký dík patří žákům 8. a 9.A, kteří pro ostatní připravili oheň i klacky na opékání. Aby nám to lépe hořelo, paní učitelka dokonce...

Čarodějnice

Čarodějnice

Úžasné čarodějné dopoledne nás čekalo na zahradě školy. Plnili jsme statečně všechny kouzelné úkoly, uvařili jsme lektvar a hlavní čarodějnice na nás byla moc hodná, utekli jsme jejímu koštěti...:)Moc se nám v reji čarodějnic líbilo!

Prevence s MP

Prevence s MP

Děkujeme strážníkům Městské policie Kolín za bloky primární prevence, které připravili pro žáky třetího, čtvrtého a pátého ročníku.

Skip to content