V pondělí 22. června se žáci prvního a druhého ročníku zúčastnili školního výletu do Zruče nad Sázavou. Žáci navštívili zámecký park a užili si zábavu na kuličkodráze. Výlet se vydařil a žáci si odvezli mnoho pěkných zážitků.
Školní výlet


V pondělí 22. června se žáci prvního a druhého ročníku zúčastnili školního výletu do Zruče nad Sázavou. Žáci navštívili zámecký park a užili si zábavu na kuličkodráze. Výlet se vydařil a žáci si odvezli mnoho pěkných zážitků.