ÚVOD 9 AKTUALITY

Všechny aktuality

Výborné cukroví

Výborné cukroví

Kromě kávičky si můžete v naší kavárničce pochutnat i na cukroví, které upekly všechny třídy našich středoškoláků. Je výborné.

Čas na kávičku

Čas na kávičku

Dnes vás všechny zveme na náš adventní jarmark a do naší kavárničky, kterou si pro vás připravili naši středoškoláci.

Malování

Malování

Žáci samostatně pracovali v grafickém programu Malování a vytvořili obrázky na téma Vánoce.

Vánoční čas

Vánoční čas

Už jsme první svíčku zapálili a vůni Vánoc navnímali. Vyšli jsme se i podívat na krásný svítící stromeček na náměstí. Čas vánoční je tu.:)

Řečová výchova s Luckou

Řečová výchova s Luckou

Dnes jsme si v řečové výchově povídali o andílcích. Andělé mají krásná peříčková křídla a chrání všechny děti. Zkusili jsme si, jak hebká peříčka jsou, a při tom jsme si s Luckou užili skvělá dechová cvičení. 🙂

Vánoční stromeček

Vánoční stromeček

Přejeme z nemocnice do školy krásný adventní čas. My jsme celý tento týden zdobili a vyráběli. Tak snad se naše výzdoba bude líbit.

Plánované akce

30.11. školní kolo florbalu II. st. 5.-6. hod. 6.12. nácvik na vánoční koncert 5. hod. 9.12. oslava 110 let školy 21.12. vánoční koncert středa - plavání pro třídy 1.A, 3.A, 2.C, 8.C Výroční zpráva školy 2021-22

Podzimní setkání s Jájou

Podzimní setkání s Jájou

Ještě před Vánoci nás navštívil klaun Jája, se kterým jsme se naučili nová slova: nízko, vysoko, letí, drak. Jája jako vždy rozdával úsměvy a radost. Děkujeme za AAK komunikaci.

Adventní jarmark

Adventní jarmark

Advent je za rohem a přípravy na jarmark v plném proudu. Srdečně zveme všechny rodiče, děti a přátele. Přijďte se k nám v úterý 29.11. od 7:30 do 15 hodin nadýchat vánoční atmosféry. Nebude chybět ani kavárnička našich středoškoláků. Nákupem výrobků podpoříte další...

Radost 28

Radost 28

Již 28. ročník přehlídky výtvarných prací osob s mentálním postižením RADOST jsme otevřeli veselou vernisáží. Obdrželi jsme 625 obrázků z 20 škol z celé ČR. Finálové práce budou k vidění v MSD do 25.11.

Nejmilejší návštěva

Nejmilejší návštěva

Čtyřnohé překvapení přivedla šesťákům do výuky VKZ paní učitelka Jana. Tématem byli lidé s postižením. Páťáci se velmi ochotně pozdrželi, aby si štěňátko také užili. Drejvík se ukázal, jako pes na správném místě.

Zkouška sboru

Zkouška sboru

Žáci vánočního školního sboru se sešli k prvnímu společnému nácviku koled. Bylo nás asi 60 ve třídě varhaníka Tomáše. Konečně teplo. 😂

Laboratorní cvičení

Laboratorní cvičení

Dnes jsme v hodině přírodopisu pozorovali a zkoumali domácí mazlíčky. Jako živé exponáty nám posloužili pejsek Drive a kocour Tito.

Školní příprava

Školní příprava

Dnešní den jsme v nemocnici procvičovali psaní, prvouku, matematiku a český jazyk. Malý Vašík byl velký šikula a úkoly zadané paní učitelkou ze školy jsme všechny zvládli.

Hrad nebo zámek

Hrad nebo zámek

V pátek se ve družině stavělo z kostek.Vznikl krásný hrad,v němž si děti mohly hrát.Pochvala o to větší, že stavitelé byly především dívky.

Skip to content