ÚVOD 9 AKTUALITY

Všechny aktuality

Vánoční jarmark zrušen

Vzhledem k nařízení vlády jsme nuceni odvolat plánovaný vánoční jarmark. Jak si budete moci výrobky dětí koupit, vás budeme informovat do notýsků. Děkujeme za pochopení.

Testování žáků

V pondělí 6.12. a každé další pondělí pokračujeme v antigenním testování žáků, kteří nejsou očkovaní, či mají více než 180 dní od Covidu. Rodiče prosíme o pochopení a součinnost, testujeme dle rozhodnutí MŠMT a především pro ochranu zdraví Vašich...

Vánoční dáreček

Vánoční dáreček

A prý, že pod stromečkem se dají najít jen dárky, my tam našli tohoto chlupatého mazlíčka. Dává krásně pac a sladkou pusu. Někteří malí pacienti chtěli tohoto psího doktora domů jako dárek od Ježíška.

Vánoční ozdobičky

Vánoční ozdobičky

Vánoce se pomalu blíží, tak s dětmi pilně malujeme, stříháme a lepíme. Vánoční stromeček v očkovacím centru jsme se rozhodli udělat v červené veselé barvě. Tak snad se budou naše výrobky líbit a potěší všechny, co se přijdou naočkovat.

Sponzorský dar

Sponzorský dar

Moc bychom chtěli poděkovat firmě JIPAST a. s. za sponzorské dary pro naši školu. Kromě žíněnek a barevných podložek nás firma obdarovala i relaxačními sedátky. Vše využijeme během hodin při práci. Moc děkujeme 5.D, 3.D a 5.C 🙂

Malba

Malba

Tento krásný obrázek s ptáčky vytvořila jedna naše nadaná pacientka. Použila inkoust, zmizík a progresky. Práce s takovými dětmi je radost. Obrázek poputuje do knížky Pohádky s příběhem 2.

Sběr kaštanů v MŠ

Sběr kaštanů v MŠ

Také děti z MŠ speciální se zapojily do sběru lesních plodů pro zvířátka. Celkem nasbíraly přes 70kg. Největším "sběračem" se stala Zuzanka Chvátalová, která společně s rodinou nasbírala 55kg kaštanů. Zuzance a Lucince děkujeme a předáváme...

Hrajeme si s písmenky

Hrajeme si s písmenky

Kde je spravné písmenko, kdo jej najde? Ve 3.C jsme si zkusili hledat v abecedě. Děti pracovaly s velkým soustředěním a za to jim patří velká pochvala:).

MŠ v dětském centru Rimava

MŠ v dětském centru Rimava

Úterní dopoledne jsme strávili na průlezkách, klouzačkách, tobogánech…Kde? V herně Rimava, kterou jsme měli jen pro sebe. Děti si pobyt náramně užily. Moc děkujeme za pozvání.

Ovocné fondue

Ovocné fondue

Dnes jsme si ve 3.D užili vaření. Dostali jsme do sebe plno vitamínů z ananasu, jablek, hrozna, hrušek, kaki, kiwi, mandarinek, pomerančů a banánů. Moc nám všem chutnalo. 🙂

Skip to content