ÚVOD 9 AKTUALITY

Všechny aktuality

Komiks v 8.A

Komiks v 8.A

V hodině výtvarné výchovy se žáci 8. třídy seznámili s online programem na tvorbu komiksu. Žáci si mohli vybrat z mnoha prostředí, která program nabízí, vložit různé postavy v různých pózách a s různou náladou, vepsat jim do bublin své vlastní texty, zkrátka si...

Jarní hrátky se zvířátky

Jarní hrátky se zvířátky

Jaro je tu a to je nejlepší čas na výlet do Zoo. V Praze jsme si užili program s průvodcem i samostatnou procházku. Nesměla chybět zmrzlina a dobrůtky od maminek.

Tvoření s maminkami😍

Tvoření s maminkami😍

Dnes do 3.C přišly maminky. Společně jsme tvořili z papíru, sdíleli jsme zkušenosti, měli jsme na sebe čas. Nevšední dopoledne vykouzlilo všem úsměv na tváři.:) Děkujeme za možnost projektu Akce s rodiči a maminkám děkujeme za účast!

Hry v nemocnici

Hry v nemocnici

Kdo ještě neznáte hru Rummikub? Tak my ji doporučujeme všemi deseti. Dnešní dopoledne jsme se s dětmi této novinky na oddělení nemohli nabažit. Hra podporuje v dětech logické myšlení, je zábavná a určena pro čtyři hráče.

Plánované akce

17.4. exkurze na Kačině 6.D 24.4. soutěž zdravotník 24.4. šk. kolo ve vybíjené 24.-25.4. Den Země 30.4. Čarodějnice tř. projekty 14.5. Zábavné dopoledne 16.5. Botanicus 1.st.+6.D

Společenské hry

Společenské hry

Dnes se 3.D vydala do Domova seniorů na klání ve společenských hrách. Tik tak bum; Kloboučku hop; Člověče, nezlob se; pexeso; Dobble; opičky, domino.. procvičili jsme fair play, pozornost, komunikaci. Krásné dopoledne. 🙂

V sedle:)

V sedle:)

Moc děkujeme stáji Rozárka! Naši žáci zahájili první jízdy na koních a byli stateční, na koníkovi jeli všichni! Skvělá práce! Těšíme se na další návštěvu stájí a děkujeme za trpělivý přístup paní Pavle a Markétě!

Netradiční sport

Netradiční sport

Nácvik lakrosu se vyplatil. Tenhle netradiční sport jsme nacvičovali venku a dnes si ho vyzkoušeli v tělocvičně.

Tvoření s Martinou

Tvoření s Martinou

Tento týden nás v nemocnici opět navštívila paní Vaculíková. Větší děti si s ní vyzkoušely malbu akvarelem a použití přírodních materiálů při výtvarné výchově. Vznikly z toho takové krásné obrázky.

Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy

Velký zájem o naší školu projevili místní i přespolní. O přijetí se ucházelo 31 dětí. Přivítaly je paní učitelky, Rákosníček i víla Amálka.

Čarodějnice u medvědů

Čarodějnice u medvědů

Opět máme tu čest vytvořit čarodějnici pro město Kolín. Na její upálení Vás zvou její tvůrci, žáci 5. a 7.D, v úterý 30. dubna od 16. hodin u medvědů.

Velikonoce

Velikonoce

Děti vyzdobily recepci v nemocnici vajíčky, kuřátky a pomlázkou. Pěkně jsme si u práce povídali a těšíme se na volné dny. Do školy přejeme všem dětem, kolegyním a kolegům pěkné svátky jara a plno sluníčka.

Hry bez hranic:)

Hry bez hranic:)

Děkujeme za milou možnost půjčit si deskové hry na chodbách naší školy. Můžeme vybírat z velkého množství a druhů, líbila se nám barevná hra Věž a zvládli jsme také hru s využitím hmatu.

Oceán

Oceán

Studenti 4.D vyrazili ve Snoezelenu k oceánu. Hledali jsme v písku mušle, luštili jsme názvy mořských živočichů, ochutnali jsme slanou vodu, poslechli si šum vln a zaplavali jsme si na vodní posteli:).

Skip to content