Dnešní den byl pro nás z mateřské školy velmi zvláštním dnem – jeli jsme totiž na výpravu do Poděbrad! Nejdříve jsme dorazili na vlakové nádraží, kde každé z dětí dostalo svoji speciální jízdenku a potom už hurá do Poděbrad! Ve vlaku se dětem moc líbilo. V Poděbradech jsme si prohlídli kolonádu, pozorovali kachny u řeky a strávili pěkný čas na velkém dětském hřišti. A protože si tento týden povídáme o všem, co se děje v trávě, šli jsme prozkoumat i malé obyvatele našeho světa – schválně jestli poznáte, o koho se jedná. Tak zase příště Poděbrady!
MŠ na výletě v Poděbradech
