Velikonoce jsou za rohem a proto se i v MŠ pilně připravujeme – malovali jsme kraslice na mnoho způsobů, povídali si o tradicích a zvycích a o tradičních symbolech. A právě jeden z nich, zajíčka, dekorovaly děti z třídy Sluníček. K vidění je na náměstí v Kolíně.
Přípravy na Velikonoce v MŠ
