My se toho nebojíme, a proto jsme vyrazili na koloběžkách mimo naší školu. Vyzkoušeli jsme si, jak se chovat na silnici, dodržovat silniční pravidla a spolupracovat jako tým. Určitě vyrazíme znovu, protože už jsme připraveni čelit novým výzvám.
ČTVRŤÁCI A PÁŤACI V TERÉNU
