V rámci cvičení v přírodě jsme se s dětmi vydali pěšky z Peček do Dobřichova a dále pokračovali po naučné stezce Markomana až do Radimi. Během cesty děti pozorovaly přírodu, plnily drobné úkoly a užily si společně strávený čas na čerstvém vzduchu.
Z Radimi jsme se do Peček vrátili motoráčkem a za zvládnutý pochod jsme se odměnili výbornou zmrzlinou. Celý den se vydařil a děti si odnesly spoustu hezkých zážitků.
Cvičení v přírodě v PT
